Hotel Kastel Motovun logo

+385 (0)52 681 607

info@hotel-kastel-motovun.hr

Svaka soba
priča svoju priču

Hotelski smještaj

S prozora bajkovitog zdanja otvaraju se raznoliki pogledi na Motovun i krajolike središnje Istre, dolinu rijeke Mirne, znamenite motovunske vinograde, motovunski gradski trg i uličice. Udobnost, obiteljsko ozračje i savršena lokacija prate vas od buđenja do počinka.

Hotel raspolaže sa 33 sobe koje su podijeljene u sljedeće kategorije: standard, superior, hotelski apartmani i ekskluzivne sobe sa balkonom. Hotelske sobe mogu ugostiti do 70 osoba.

3

standard jednokrevetne sobe

22

standard dvokrevetne sobe

22

standard dvokrevetne sobe

2

hotelska apartmana

2

hotelska apartmana

1

Apartman kuća "Poli Kaštela"

1

Apartman kuća "Poli Kaštela"

Prijevoz gostiju i prtljage

Shuttle service

Hotel raspolaže vlastitim kombijem sa 8 sjedećih mjesta i pick-upom sa 4 sjedećih mjesta koji služe za prijevoz hotelskih gostiju.

Transport service

Nudimo uslugu prijevoza iz hotela do lokacije koju želite posjetiti.

Transfer service

Za boravak od 7 ili više noći za naše individualne goste nudimo GRATIS transfer na dolasku i odlasku od Zračne luke Pula do hotela.

* Svaku uslugu je potrebno unaprijed rezervirati.

Prometne
informacije
o Motovunu

Hotel Kaštel je smješten u centru/na samom vrhu staroga grada i nije mu moguće pristupiti automobilom. Besplatno parkiralište dostupno je za goste hotela, a nalazi se 150-350-1000 m od hotela, ovisno o raspoloživosti.

Našim gostima nudimo besplatan prijevoz od parkinga do hotela
(prilikom dolaska i odlaska iz hotela).

Trebate pomoć sa prtljagom?

Ako vam je potrebna pomoć s prtljagom, ljubazno Vas molimo da prilikom dolaska nazovete recepciju hotela (052/681 607) kako bismo za Vas organizirali prijevoz.

Ova usluga je dostupna uz prethodnu najavu na dan dolaska/odlaska.

Cjenik
smještaja

Cijene u HRK
po osobi dnevno
(PDV uključen)
07.01.-31.03.
01.12.-23.12.
01.04.-13.04.
18.04.-27.04.
01.11.-30.11.
14.04.-17.04.
28.04.-21.06.
11.10.-31.10.
22.06.-10.10.
24.12.-06.01.
Noćenje sa doručkom
Jednokrevetna standard380,00420,00450,00480,00
Dvokrevetna standard320,00370,00390,00410,00
Trokrevetna standard293,00339,00357,00375,00
Hotelski apartman390,00430,00470,00490,00
Superior soba390,00430,00470,00490,00
Ekskluzivna soba sa balkonom450,00520,00570,00600,00
Pansionski obrok125,00 kn

Apartman kuća "Poli Kaštela"

Cijene u HRK
po osobi dnevno
(PDV uključen)
07.01.-31.03.
01.12.-23.12.
01.04.-13.04.
18.04.-27.04.
01.11.-30.11.
14.04.-17.04.
28.04.-21.06.
11.10.-31.10.
22.06.-10.10.
24.12.-06.01.
220,00220,00220,00220,00

Boravišna pristojba

Cijene u HRK
po osobi dnevno
01.01. - 29.02.
01.11. - 31.12.
01.03. - 31.05.
01.10. - 31.10.
01.06. - 30.09.
Odrasli4,505,507,00
Djeca od 0-11 god ne plaćaju, od 12-17 god: plaćaju 50%, od 18 god dalje: plaćaju puni iznos

Popusti

Gratis

Usluge hotela Kaštel Motovun

Virtualna šetnja

Rezervirajte